Sizi Arayalım !
SONOSHAPE Ultrason Kavitasyon Bölgesel İncelme Cihazı
 • Zayıflamak için artık güzellik salonlarına gitmenize gerek yok!
   

  SONOSHAPE subkutan yağ dokusu ile selülit oluşumunun giderilmesini sağlayan, ağrı tedavisinde kullanılan ileri teknoloji ürünü ultrason etkili bir cihazdır.

  Çok istasyonlu PLC kontrollü tam otomatik taşıma sistemli Endüstryel Ultrasonik yıkama makinaları, seri üretim amaçlı yıkama, boya, kaplama ve montaj öncesi yıkama, yüzey temizleme (yağ alma ve talaş alma amaçlı kullanılır) işlemlerinde kullanılır.
   

  1.İstenmeyen Yağ Giderme: SONOSHAPE vasıtasıyla fazla yağın ultrason ses dalgaları etkisiyle giderilmesinin sağlanmaktadır. SONOSHAPE kavitasyon etkisiyle yağ hücre duvarlarını parçalayarak likid hale dönüşen yağın lenf kanallarına akmasını sağlar. Neticeler göstermiştir ki SONOSHAPE diğer terapi metodlarından çok daha etkili , başarılı ve kalıcı sonuçlar vermektedir. Ortalama 6-10 arası seansta istenilen sonuçlar alınmaktadır. SONOSHAPE in iyi özelliklerinden biri de uygulanan bölgede bir daha selülit ve yağ dokusunun oluşmamasının sağlanmasıdır. Bu etki SONOSHAPE dışında bilinen hiç bir metodla elde edilememektedir.

  2.Selülit Tedavisi: Selülit terapisi sayesinde portakal kabuğu görüntüsü ,çatlaklar çıkıntılar ortadan kalkmaktadır.
   

  3.Ağrı Terapi: Ultrason terapisi mevcut uyarı ile fiziksel terapinin popüler tedavilerinden biridir. Ultrason terapisi kompleks etkilerinden dolayı mekanik termal terapi olarak sınıflandırılır. Terapi parametrelerine bağlı olarak (terapi frekansı, eko tipi, terapi süresi ve modu) termal etki, ultrason terapisinden (termal büyüme ve bariyerlerden dokuya yansıma, örneğin kemikler ya da eklemler) ya da uygulanan dokudaki mikro masajdan kaynaklanır.
   

  Sanayide Kullanım Alanları:
   

  • Ultrason terapisinin etkileri; Metabolik fonksiyonların hızlandırılması (mikro sirkülasyon, difüzyon işlemleri)
  • Bağlayıcı doku yapılarının gerilebilirliğinin arttırılması (kollajen lifler)
  • Yaranın azalması, hafiflemesi
  • İyileşme prosesinin hızlanması
    

  Ultrason hava ile yansıtılır, bu nedenle transduserdan dokuya gelen ultrasonik dalgaların optimum iletimi için SONOSHAPE ultrason jeli kullanmalısınız.

   

  TERAPİ BİLGİLERİ
   

  SONOSHAPE® patentli bir uygulama yöntemidir. Özel yapısı elektrostatik çekim ve sürtünmeyi kullanarak uygulanan dokuda biyolojik olarak etkili salınımların oluşmasını sağlar. Diğer terapilerden farklı olarak, bu keyifli salınımlar tüm doku bileşenlerinde (cilt, bağlayıcı doku, subkütan yağ dokusu, kaslar, kan) derin bir etki gösterir.
   

  • SONOSHAPE® ile sağlanan fiziksel etkiler klinik olarak kanıtlanmıştır; Yaranın azaltılmasında yüksek etki
  • İltihapsız
  • Ödemin tekrar absorbe edilmesinde etkili
  • Yara iyileşmesini hızlandırma
  • Anti-fibrotik
  • Kırmızılığın azaltılması
  • Detoksifikasyon
  • Doku kalitesini arttırma
    

  Uygulama boyunca, titanyum bileşen parmaklar arasında gevşek bir şekilde tutulur. Uygulanacak doku üzerinde cihaz ile daireler çizilir. SONOSHAPE® ile terapitik etki sağlanır.
   

  Daha fazla bilgi almak için Sonoshape webimizi ziyaret ediniz.


   

 • SONOSHAPE ile istenmeyen yağ tabakaları yok edilerek, vücut çevre ölçüsü azaltılmaktadır. Ultrason etkisi ile istenmeyen patojenik yağ hücre zarlarının parçalanması ve içlerindeki yağın sıvılaşması sağlanır. Akustik dalgalar doku boyunca yayılır, bir kısmı absorbe olur ve ısıya dönüşür. Yüksek akustik şiddetlerde kavitasyon denilen mikro-kabarcıklar oluşur. Mikro-kabarcıkların uygulanan alanda patlaması ile hücre zarları mekanik olarak parçalanır. SONOSHAPE bilimsel olarak kanıtlanmış, ultrason ile vücuttaki yağlanma ve selüliti gideren en son teknolojik gelişmedir. Depolanmış yağ giderilmekte, kan dolaşımı hızlanmakta, selülit hücreleri bir daha geri gelmeyecek şekilde tedavi edilmektedir. SONOSHAPE cihaz ve sistemi bilimsel olarak çalışılmış, kanıtlanmış patentli bir üründür. Son teknoloji ile teçhiz edilmiş SONOSHAPE ultrason kavitasyon dalgaları uygulayarak yağ hücrelerinin patlaması sağlanmaktadır. Hiçbir yan etkisi yoktur. Yerleşmiş bölgesel yağları parçalayıp non-invaziv olarak eritmek ve selülitli bölgeleri yok etmek için kullanılan bu teknik sayesinde ameliyat gerektiren liposuctiondan daha etkili ve kalıcı sonuçlar vermektedir. Haftada bir olmak üzere 6-10 seans uygulanması yeterli olacaktır. Bu sistemin en önemli özelliklerinden biri ise diğer sistemlerden farklı olarak hücre duvarları yırtıldığı için tekrar yağ tutmaması veya selülitlenmenin olmamasıdır. SONOSHAPE dışında hiçbir yöntemle bu etki sağlanamamaktadır.

  Kullanımında uygulanacak adımlar;

  * Hasta yatırılmalı uygulanacak bölgede çıplak tene 5 dakika titreşimli hazırlık masajı yapılmalıdır. (elle veya masaj cihazı ile)

  * Sözü geçen bölgeye SONOSHAPE ultrason jeli sürülür. SONOSHAPE (8) titreşim grubu ile ses minimum olacak şekilde baskı ile yuvarlak dairelerle masaj yapılır.

  * Akabinde bölgeye yine 5-10 dk. boyunca elle veya makine ile masaj yapılarak patlamış hücrelerdeki sıvılaşmış yağın lenfatik kanallara akmasının hızlanması sağlanır.

  * SONOSHAPE ile birlikte düzenli spor ve doktor kontrolünde diyet yapılması selülit ve istenmeyen fazla yağın giderilmesi daha hızlı olacaktır.

 

İlginizi Çekebilecek Ürünler